شستشوی دستگاه نسپرسو

پک رسوب زدایی دستگاه نسپرسو / Nespresso Descaling Kit

پک رسوب زدایی دستگاه نسپرسو / Nespresso Descaling Kit

پک شستشو و رسوب زدایی دستگاه نسپرسو به منظور رسوب زدایی و شستشوی دستگاه های نسپرسو تولید شده است. رسوب زدایی دستگاه های نسپرسو باعث افزایش طول عمر دستگاه میشود و همچنین باعث میشود در تمام مدت زمانی که از دستگاه قهوه ساز نسپرسو خود استفاده میکنید کیفیت یکسانی از قهوه را داشته باشید.

پیشنهاد ما این است که در صورت استفاده نرمال از دستگاه، هر 4 الی 5 ماه یک بار از پک رسوب زدایی دستگاه نسپرسو / Nespresso Descaling Kit استفاده کنید. شایان ذکر است که اکثر دستگاه های نسپرسو زمان رسوب زدایی را با تغییر رنگ چراغ های نشانگر اعلام میکنند.

در داخل هر کیت خریداری شده 2 بسته موجود است که برای دو بار استفاده می باشد. بعضی کیت های موجود در بازار نیز تک بسته ای هستند که به تعداد محدود تری عرضه شده اند.

مایع موجود در پکیج رسوب زدایی دستگاه نسپرسو با قابلیت پاک کنندگی بالا و رسوب زدایی که دارند، به آرامی میزان آهک و رسوب قهوه و آب هایی را که در طول زمان در لوله های دستگاه شما ایجاد شده است را خارج می کنند تا اطمینان حاصل شود که قهوه دلخواه شما دقیقا به اندازه روز اول استفاده از دستگاه با کیفیت بالا ساخته میشود.

در صورتیکه مدت زمان زیادی از پک رسوب زدایی دستگاه نسپرسو / Nespresso Descaling Kit استفاده نکنید، می تواند موجب کندی دستگاه و یا کاهش عملکرد آن شود و روی کیفیت قهوه ساخته شده توسط دستگاه تاثیر محسوسی گذاشته و در دراز مدت آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند. پس فراموش نکنید استفاده از پکیج های های شستشو و رسوب زدایی دستگاه نسپرسو را در اولویت قرار دهید تا بتوانید با خیال راحت از دستگاه قهوه سازتان برای مدت زمان بیشتری استفاده نمایید.

در بازار بسته های رسوب زدای دیگری نیز وجود دارد، اما اکیدا توصیه میکنیم جهت حفظ سلامت دستگاه و افزایش طول عمر آن از بسته های رسوب زدای اوریجینال تولید شرکت نسپرسو جهت شستشوی دستگاه استفاده نمایید.

 

نکات قابل توجه:
• محلول رسوب زدا حاوی اسید لاکتیک است که سبب ایجاد حساسیت شدید پوستی میگردد
• از تماس با چشم اکیدا خودداری گردد
• دور از دسترس کودکان نگه دارید.
• در صورت تماس با دست ها، حتما آن ها را کاملا با آب فراوان بشویید.
• در صورت تماس با چشم با جریان شدید آب به مدت چند دقیقه چشمانتان را شستشو دهید

نکات مهم
• هرگز برای رسوب زدایی از ترکیبات سرکه به منظور شستشوی دستگاه استفاده نکنید زیرا ممکن است به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری برساند.
• بعد از انجام کامل مراحل شستشو، دستگاه را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *